zde se nacházíte:
Úvod > O letohrádku

 

O letohrádku

 

Letohrádek (původně letní sídlo) byl koupen na podzim roku 2008 v dezolátním stavu a od té doby na něm probíhá rekonstrukce. Od roku 2008 je zámeček s velikou pílí a úsilím šetrně obnovován do své původní dobové podoby. Kompletní rekonstrukce budovy, vybavení i venkovních prostor je realizována bez jakýchkoliv dotací, pouze svépomocí a za podpory rodiny a přátel. K zámečku vede jedno z ramen léčivého pramene sv. Vojtěcha a v přilehlém parku je restaurovaná socha stejnojmenného světce. Z tohoto důvodu byl zámeček a původní letní sídlo Viléma Smrčky přejmenován na Letohrádek sv. Vojtěcha. Od13.6.2014 je letohrádek otevřen pro veřejnost. Vraťte se zpět strojem času!

 

Historie

Dárkový poukaz

 

Darujte svým blízkým zážitek - ubytování v unikátním hotýlku, který své hosty přenese do dob galantních mužů a půvabných žen. Zakoupit můžete poukaz na některý z našich pobytových balíčků, na konkrétní pobyt v jednom ze stylových pokojů nebo na částku pro čerpání služeb hotelu i do restaurace. 

 

 kontaktujte recepci

 

Daruj zážitek, vytvoř si svůj vlastní příběh…

Firmy a svatby

 

Vraťte se v čase do doby, kdy odešla buržoazie a do popředí se dostali továrníci a průmyslníci. Do doby slušného vychování a vybrané etikety. Celoroční možnost pořádání seminářů, porad, školení, meetingů, prezentací, ale i firemních večírků.

Více informací

Restaurace

 

Navštivte stylovou restauraci a nechte se opečovávat našim dobově oblečeným, úslužným personálem. Kuchyně vychází z dobových kuchařek, suroviny čerpáme z vlastních zdrojů a blízkého okolí.

více informací

Tematické pokoje

 

Prožijte noc jako za starých dobrých časů. Přijměte pozvání a prožijte romantickou noc v našem útulném hotýlku! Pečovat o Vás budou komorníci a služebné přesně tak, jak to znáte ze starých filmů pro pamětníky. Ponořte se s námi do doby První republiky a prožijte nezapomenutelné okamžiky! Připravili jsme pro Vás 13 luxusně vybavených apartmánů a pokojů

Prohlédnout pokoje

Wellness

 Odpočiňte si od každodenních starostí v klidném prostředí, kde se čas vrací o několik generací zpět... Budeme Vás hýčkat masážemi dle Vašeho výběru, které pro Vás zajistíme ideálně po předchozí domluvě. Relaxaci se můžete oddávat v infrasauně. Při koupeli ve venkovní vířivce budete mít krásný výhled na uklidňující zeleň a jedinečné sochy v parku. 

Více informací

Pobytové balíčky 

 

Přijměte pozvání a prožijte romantickou noc v našem útulném hotýlku za zvýhodněné ceny! Pečovat o Vás budou komorníci a služebné přesně tak, jak to znáte ze starých filmů pro pamětníky. Ponořte se s námi do doby První republiky a prožijte nezapomenutelné okamžiky!

Více informací