zde se nacházíte:
Úvod > O letohrádku

Letohrádek sv. Vojtěch

Vraťte se zpět strojem času

Letohrádek (původně letní sídlo) byl koupen na podzim roku 2008 v dezolátním stavu a od té doby na něm probíhá rekonstrukce. Od roku 2008 je zámeček s velikou pílí a úsilím šetrně obnovován do své původní dobové podoby. Kompletní rekonstrukce budovy, vybavení i venkovních prostor je realizována bez jakýchkoliv dotací, pouze svépomocí a za podpory rodiny a přátel. K zámečku vede jedno z ramen léčivého pramene sv. Vojtěcha a v přilehlém parku je restaurovaná socha stejnojmeného světce. Z tohoto důvodu byl zámeček a původní letní sídlo Viléma Smrčky přejmenován na Letohrádek sv. Vojtěcha. Od 13. 6. 2014 je letohrádek otevřen pro veřejnost.

Historie

Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým zážitek, ubytování v unikátním hotýlku, který své hosty přenese do dob galantních mužů a půvabných žen. Zakoupit můžete poukaz na některý z našich pobytových balíčků, na pobyt v jednom ze stylových pokojů nebo částku na čerpání služeb a do restaurace. 

V případě zájmu kontaktujte recepci

Svatby a firemní akce

Vraťte se v čase do doby, kdy odešla buržoazie a do popředí se dostali továrníci a průmyslníci. Do doby slušného vychování a vybrané etikety. Celoroční možnost pořádání seminářů, porad, školení, meetingů, prezentací, ale i firemních večírků.

více informací

Restaurace

Navštivte stylovou restauraci a nechte se opečovávat našim dobově oblečeným, úslužným personálem. Kuchyně vychází z dobových kuchařek, suroviny čerpáme z vlastních zdrojů a blízkého okolí.

více informací

Tématické pokoje

Prožijte noc jako za starých dobrých časů. Přijměte pozvání a prožijte romantickou noc v našem útulném hotýlku! Pečovat o Vás budou komorníci a služebné přesně tak, jak to znáte ze starých filmů pro pamětníky. Ponořte se s námi do doby První republiky a prožijte nezapomenutelné okamžiky! Připravili jsme pro Vás 11 luxusně vybavených apartmánů a pokojů.

Prohlédnout pokoje

Wellness

Odpočiňte si od každodenních starostí v klidném prostředí, kde se čas vrací o několik generací zpět... Budeme Vás hýčkat masážemi dle Vašeho výběru, které pro Vás zajistíme ideálně po předchozí domluvě. Relaxaci se můžete oddávat v infrasauně. Při koupeli ve venkovní vířivce budete mít krásný výhled na uklidňující zeleň a jedinečné sochy v parku. 

Více informací

Zahrada a rybolov

Procházka v rozlehlém zahradním parku, posezení v altánku u jezírka, na lavičkách u kašny s fontánou nebo piknik v trávě? To vše prožijte v Letohrádku sv. Vojtěch. Pečlivě udržovaný zahradní park s malebnými stromy a romantickými zákoutími doplňuje několik sochařských replik v nadživotní velikosti, například socha Bohyně upřímnosti a busta Pýcha od Matyáše Brauna, sochy bohyně lovu Diany, sochy sv. Mikuláše a sv. Floriána, sochy dvou římských vojáků a další. V parku vede 1,5 km cest a chodníků, je zde heliport a tenisový kurt. Dětské i dospělé návštěvníky potěší i obora s daňky, holandské kozy nebo pávi.

Aktivity

Nabízíme celou řadu služeb pro vaše pohodlí: romantický dětský koutek v prostorech letohrádku, tenisový kurt, rybaření přímo v areálu letohrádku, heliport, promítání filmů pro pamětníky, doplňkový kulturní program a různé tematické akce.

Pobytové balíčky

Přijměte pozvání a prožijte romantickou noc v našem útulném hotýlku za zvýhodněné ceny! Pečovat o Vás budou komorníci a služebné přesně tak, jak to znáte ze starých filmů pro pamětníky. Ponořte se s námi do doby První republiky a prožijte nezapomenutelné okamžiky! 

více informací